Wprowadzenie nowego produktu LN8318D60-001
Wprowadzenie nowego produktu
  • Silnik bezzałogowy - LN8318D60-001
  • Silnik drona rolniczego 8318 to bezszczotkowy silnik wyprzedzający zaprojektowany specjalnie dla ciężkich dronów rolniczych.a "18" oznacza wysokość rdzenia 18 mmJest kompatybilny z bateriami litowymi 8-14S, o wspólnych wartościach KV 100/120, i nadaje się do 80-120A ESC, co czyni go głównym wyborem mocy dla dronów rolniczych klasy 20-30L.
  • W zakresie podstawowych osiągów silnik ma maksymalną moc wyjściową 2900-3000W, maksymalną sprawność około 89%, prąd bez obciążenia 1,7A/30V i maksymalną siłę napędową w zakresie od 6 do 17.5 kg (w zależności od marki i modelu)Nominalne obciążenie wynosi 5-10 kg na silnik, który może utrzymać maksymalną masę startową około 33 kg dla quadcoptera.Wykorzystuje ręczne uzwojenie miedzi bez tlenu o wysokiej czystości i ciepłoodporny na 180°C drut emaliowany, w połączeniu z wysokiej jakości łożyskami, takimi jak EZO, zapewniają doskonałą rozpraszanie ciepła i trwałość.
Specyfikacja ogólna:
  • Napęd znamionowy: 60VDC
  • Prąd bez obciążenia: ≤ 1,5A
  • Prędkość nominalna: 5000 obr./min ± 10%
  • Prąd nominalny: 34A
  • Oznaczony moment obrotowy: 3,4 N.m.
  • kierunek obrotu silnika:CCW
  • Obowiązek: S1, S2
  • Temperatura pracy: od -20°C do +40°C
  • Klasy izolacji: klasa F
  • Rodzaj łożyska: trwałe łożyska kulkowe marki
  • Opcjonalny materiał wału: #45 Stal, stal nierdzewna, Cr40
  • Certyfikacja: CE, ETL, CAS, UL
Zastosowanie:
  • Drony do opryskiwania rolnictwa
transparent
Szczegóły bloga
Created with Pixso. Do domu Created with Pixso. Blog Created with Pixso.
Wprowadzenie nowego produktu
Specyfikacja ogólna:
  • Napęd znamionowy: 60VDC
  • Prąd bez obciążenia: ≤ 1,5A
  • Prąd nominalny: 34A
  • kierunek obrotu silnika:CCW
  • Obowiązek: S1, S2